X
BİZ SİZİ ARAYALIM
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız

konsept

Hayallerinizi yaşatmak üzere tasarlanmış, 7 adet tripleks kent villası , 12 adet 2+1 , 63 adet 3+1 daire..

Sadece bir ev satın almayı değil, yaşam hayallerini tapusuyla birlikte satın almak isteyenler için, Gayda İnşaat güvencesiyle inşa ediliyor.

İzmir’in sayısız güzellikleri ile İzmir’in yükselen değeri Ataşehir, birbirine çok yakın..

Sizi, İzmir’in en popüler alışveriş merkezlerinden, İzmir’in en kapsamlı devlet hastanesine, İzmir’in en iyi özel hastanelerinden, İzmir’in en iyi okullarına, üniversitelerine ve en popüler eğlence merkezlerine kadar her yere ulaştıracak olan çevre yolu bağlantıları, Gayda Ataşehir hayatının bir başka farkı..Gayda Ataşehir, hayallerinizin sizi kapıda karşılayacağı bir projedir.

Beş yıldızlı tatil tesislerinden farksız olan girişi, resepsiyonundan, asansörlerine kadar her detayında hissedilen tasarım, malzeme ve işçilik kalitesiyle Gayda Ataşehir, hayallerinizin prestijli adresidir.İhtiyaç gören değil, keyif veren banyolar..

Günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan banyoların ihtiyaç göreni değil, hayranlık uyandıranı, keyif vereni, Gayda Ataşehir dünyasının doğal bir özelliği..
İçindeki konforu, dışından ayarlanabilen daireler..

Aydınlatmadan ısıtmaya, soğutmadan perdeye, panjur kontrolüne, güvenlik kamerası izlemekten, multimedya sistemlerinin kontrolüne kadar, her türlü kontrol ve ayarı, Gayda Ataşehir dünyasında yaşayanlar, cep telefonlarından yapar..